• Ново
OriGlam 250pcs Еден Барел Crimp Ракави Комплет, Бакар Барел Crimp Ракави, Бакарни Цевки, Риболов Линија Лидер Местење Справи, Јажиња Цевка Конектор за Полнење за Лидер Местење

OriGlam 250pcs Еден Барел Crimp Ракави Комплет, Бакар Барел Crimp Ракави, Бакарни Цевки, Риболов Линија Лидер

DEN 167.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден овална бакарни цевки 5 различни големини се меша.8 mm(50pcs) Еден овална бакарни цевки 5 различни големини се меша.38 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 3.Пакет Тежина : 1.59 Инчи Пакет Вклучуваат : 250 x Риболов Ракави. √ Функција Со - Кога правилно се применува, се способни за одржување на отценети кршење сила на кабелот за кои тие се применуваат. √ 5 Големини - 1.Направени од високо квалитетен бакар материјал кој е издржлив, здрав, анти-корозивни.Карактеристики : Количина : 250 Материјал : Бакар Боја : Сребро Модел : Мешан Тип : Конектор Облик : Цевка Позиција : Океански Брод Риболов / Океан Рок Риболов / Океан Плажа Риболов / Езеро / Речни / Резервоар Езерцето / Stream Производ Листа : 1.Убаво за моно, жица лидер, прави контрола и на дното риболов апаратури.√ Висок Квалитет - Изработени од високо квалитетен бакар материјал кој е издржлив, здрав, анти-корозивни.Лесно да се crimp, компреси постојано без пукање.

Особините

Купувачите избираат и