• Ново
Clarks Mens Велур Кожа Sherpa Наредени Глуждот Bootie Пантофли JMH1952 - Отстранлив Поместена Insole - Затворен Отворено Куќа Влечки За Мажи

Clarks Mens Велур Кожа Sherpa Наредени Глуждот Bootie Пантофли JMH1952 - Отстранлив Поместена Insole - Затворен

DEN 1438.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Велур единствена.ВИСТИНСКА КОЖА ГОРНИОТ : вистински велур горниот дел е комфорни и издржливи.BOOTIE СТИЛ ПАНТОФЛИ : На bootie пантофли гушка нозете и глуждовите, држејќи ги удобно и топло.ПОМЕСТЕНА ОТСТРАНЛИВ INSOLE : отстранлив insole ви овозможува да се стави во вашиот insole на избор, како и одлуки за чистење едноставна.Предвидени insole е поместена и удобно.ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : двојно goring прави ставање и отстранување на влечки толку едноставно како што може да биде.ОВИЕ ВЛЕЧКИ водат МАЛИ : Ние препорачуваме нарачување на големината, особено ако сте на половина големина или имаат поширок нозе.

Особините

Купувачите избираат и

Снег Чизми за Жените Зима Пената Наредени Топло Глуждот Удобно Отворено Против Пролизгување Носат-Отпорни, Полиуретански

Нашите чизми се изработени од мек, пената и чадор крпа горен дел, кој гарантира топлината, а во исто врем�

DEN 959.76

NETILGEN Патот Трчање за Мажи Жени, Спортски Чевли, Амортизирање Спортски Чевли, Патики со Мрежа Горниот & Анти-Пропадна

96 инчи) Жени 9 НИ=Мажи 6.На insole е дизајниран со отвори за да се зголеми комфорот на носење за долго време.8 и

DEN 719.76

Снег Чизми за Жените Зима Пената Наредени Топло Глуждот Удобно Отворено Против Пролизгување Носат-Отпорни, Полиуретански

5 / 11 Забелешка : ве Молиме погледнете на големината на табелата за детали.Горниот : Чадор крпа горниот, же

DEN 959.76

NETILGEN Патот Трчање за Мажи Жени, Спортски Чевли, Амортизирање Спортски Чевли, Патики со Мрежа Горниот & Анти-Пропадна

★ Еластичен дното има подобра шок апсорпција и амортизирање функции да се заштити вашите нозе.69 инчи) Ж�

DEN 719.76

NETILGEN Патот Трчање за Мажи Жени, Спортски Чевли, Амортизирање Спортски Чевли, Патики со Мрежа Горниот & Анти-Пропадна

75 инчи) Жени 12 НИ=Мажи 9 НИ=ЕУ 42, Одговара нога должина 28 CM(11 инчи) Жени 13 НАС=Мажи 10 НИ=ЕУ 43, Одговара нога до

DEN 719.76