• Ново
LAIBOREC Риболов Лидери, 17.8 инчен Заб Доказ Риба Линија Нерѓосувачки Челик Жица со Swivels Брзо Полнење Поврзете се Справи Мами Мамка Екипаж или Куки, 30PCS Тешки Жица Лидер з

LAIBOREC Риболов Лидери, 17.8 инчен Заб Доказ Риба Линија Нерѓосувачки Челик Жица со Swivels Брзо Полнење Поврзете

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова риболов терминал справи лидер е за сом, лосос, бас, костур, штука, shad, перде, muskie, crucian, pickerel, детиште, toothy риба во saltwater, езеро, река и море.8 инчен Боја : Црна ПАКЕТИ и ВКЛУЧУВА : 30pcs 17. ★Како ќе го користите фабрика мами, зглобот и предвремени заштити вашата линија од извртување.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Премија од не ' рѓосувачки челик најлон-обложена жица за лидер, за да се обезбеди овие високо-квалитетни лидери се тешки, доволно за остри заби, посилни.Идеален риболов справи за риболовецот.

Особините

Купувачите избираат и