• Ново
Hanes Жените EcoSmart Мал Отворен Дното Нога Sweatpants

Hanes Жените EcoSmart Мал Отворен Дното Нога Sweatpants

DEN 237.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Midweight, 50% Памук/50% Полиестер руно, со до 5% направени од рециклирани пластични шишиња.Лесно се отвори на дното нога hems.Без џебови.Станот еластична корселе без drawstring.Мека, 7.5-Оз памук мешавина обезбедува удобност во било клима. 29" Inseam.Ниска пилула ткаенина.Исклучително пријатна памук мешавина направи овие потење од суштинско значење за секоја гардероба.Ќе сакате да се носат овие удобно потење секоја шанса ќе добиете.По сите, тие доаѓаат во кадифен, midweight памук-мешавина руно дека е ниска-пилула, супер-меки, и го направи со најмногу 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња.

Особините

Купувачите избираат и