• Ново
Weaver Кожа Поместена Прилагодливи Брадата и Грло Snap-Оглавник, 1 Голем Коњ или 2-годишниот Нацрт, Сини континуирано

Weaver Кожа Поместена Прилагодливи Брадата и Грло Snap-Оглавник, 1 Голем Коњ или 2-годишниот Нацрт, Сини континуирано

DEN 474.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПВЦ-обложена пена гума баласт за удобност.Убава и функционална месинг хардвер.Станот грлото дизајн.Удобноста е во првите редови во оваа 1 инчен широк полипропилен оглавник наредени во носот и круната со мека, ПВЦ-обложена пена гума баласт.Станот грлото дизајн.Дувачкиот позлатен хардвер.Основан од страна на Хари A. Weaver во 1973 година како Fryburg Чевли Продавница, Weaver Кожа се зголеми од скромните почетоци во доверлив производителот на широк спектар на кожа и најлон стоки.Денес е Weaver Кожа е доживува постојан раст и ги задоволува различни U. S. и меѓународни клиенти во пазарите служи вклучувајќи ги и копитари, животни, домашни миленичиња, кожа снабдување, и arborist,.Иако има многу промени во текот на годините, нашата цврста определба за нашите клиенти останува наш врвен приоритет.Многу од нашите производи се рачно изработени во Планината.Се надевам, Охајо и во функција на најдобрите материјали, вешти Американски изработка и доработка допира со години на сигурни перформанси.

Особините

Купувачите избираат и