• Ново
60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување, Пора Unclogging, Екстракти Blackhead, Масло Слободни (Црна)

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот нос. ????НЕЖЕН, НЕ СТИМУЛИРАЊЕ на ВАШАТА КОЖА : Совршен за акни-склони кожата, овој пора чистење ленти може да длабоко чистење пора-затнување на нафта и нечистотии без одземање на вашата кожа.Помогне да се отстранат blackheads, пора ѓубре.Контрола на нафта, чистење & detox ефекти.Содржи вештерка Јаглен.Идеален за blackheads, акни-склони кожата и нежно доволно за чувствителна кожа, ова пора лента нежно exfoliates пора-затнување на нафта и нечистотии без одземање на вашата кожа.Им помогне да ги затегнете порите и се спречат идни breakouts.СОДРЖИ ЈАГЛЕН-Ова пора ленти содржи Јаглен, помагајќи лесно отстранување на blackheads!!ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ-се користи на blackhead лента на кожата е темелно да се исчистат и не се мрсна сјај.Со континуираната употреба, можете да помогне да се намали појавата на blackheads и да видиме видлив ефект.Специјално прилагодени за нос.Со препорачува користење фреквенција на 1-2 пати неделно. ????РАМНОТЕЖА И КОНТРОЛА МАСЛО КОЖА : Лесен за употреба пора ленти ќе помогне да се отстрани нечистотијата и масло од порите, веднаш unclog порите за биланс на нафта кожата.Помага да се спречи понатамошно breakouts.Unblocks порите.ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ-се користи на blackhead лента на кожата е темелно да се исчистат и не се мрсна сјај.Почекајте додека носната печ станува целосно сува и тврда, внимателно излупете го почнувајќи од аглите.

Особините

Купувачите избираат и