• Ново
KR Strikeforce Брзо Тенок Три Ролери Боречка Торба е Лесен и Наменети за Авионската Патува

KR Strikeforce Брзо Тенок Три Ролери Боречка Торба е Лесен и Наменети за Авионската Патува

DEN 2230.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк боја координирани скејтборд стил тркала.Боја координирани ЕВА lighweight моделирани база.Лесни за лесно авиокомпанија патување.Прилагодливи забавува за на рака.Сметководствена се справува со поместена удобност заврши.Брза Тенок Тројно торба е дизајниран за патнички авион, поради неговата лесна 5lbs Боја Координирани ЕВА моделирани база.Кога патувате, можете да бидете сигурни дека оваа торба ќе остане под 50lbs дури и кога превоз на три 15lbs боречка топчиња.На задниот дел се справи со лифт и поместена сметководствена се справува направи подигање и транспортирање на оваа торба напор, и широк скејтборд стил тркала обезбеди непречено возење кога пешачење до и од вашата дестинација.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96