• Ново
Zanch Алатка Половината Торба Комплет За Во Автомобил Прозорец Багра Алатка Колекции Винил Заврши Алатки Магнетни Wristband Чувствува Микро Агол Заптивка Туш Гума Squeegee Т

Zanch Алатка Половината Торба Комплет За Во Автомобил Прозорец Багра Алатка Колекции Винил Заврши Алатки Магнетни

DEN 1823.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучуваат : 1 Pcs Туш squeegee1 Pcs Trapezoid туш squeegee1 Pcs Страна wiper1 Pcs Црна TPU squeegee1 Pcs Жолта TPU squeegee1 Pcs Мини гума squeegee 1 Pcs Освојувач squeegee1 Pcs Блок squeegee2 Pcs Сина чувствува squeegee1 Pcs Магнет велур чувствува squeegee1 Pcs Магнет волна почувствува squeegee1 Pcs Волна почувствува squeegee1 Pcs Жилет scarper + 5 Pcs Метал blades1 Pcs Сина жилет scarper + 5 Pcs Пластични blades1 Pcs Безбедност cutter1 Pcs Нож + 10 Pcs Метал blades1 Pcs Хоби нож + 5 Pcs Метал blades4 Pcs Gripper магнет holder1 Pcs Половината алатка bag1 Pcs Магнетни wristband1 Pcs Slammer squeegee1 Pcs Триаголник жолта squeegee1 Pcs Триаголник сива squeegee1 Pcs Малку нога squeegee1 Pcs контура squeegee1 Pcs Мини розова card1 Pcs Мини сино card1 Pcs Моќ мозочен удар squeegee1 Pcs Црвено тешко card1 Pcs Златна тешко card1 Pcs месо тело squeegee1 Pcs Црвено заптивка squeegee1 Pcs Сина заптивка squeegee1 Pcs Црна заптивка squeegee1 Pcs Сончево tucker1 Pair Ракавици Широко Корисни Автомобил Нијансирање Половината Алатки Торба : Алатка торба за полнење е пренослив и лесен за употреба. 【Професионални】 : Овие алатка колекции со оглед на секој детал на примена на инсталацијата, секој производ има своја уникатна улога, од чистење на инсталирање, да ви помогне да заврши целиот процес на работа,направи вашата работа полесна. 【Широка Примена】 : Одговара на винил завиткување,стакло и средства за чистење и нијансирање,pin разголување,примена на пред-маски,рампа pasting, позадина pasting,возила винил отстранување,хром,мат,сјај автомобил обвива,нежен површини,букви,графика,decals,знак одлуки,нож лента,соларни прозорец боја,боја заштита филмови инсталација и многу DIY проект.

Особините

Купувачите избираат и