• Ново
Ruifan Унисекс 2 во 1 Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Меѓусебно Коси Plug Уво Пирсинг Тунелот Носила Проширувач 6G 4G 2G 0G 00G Мерач

Ruifan Унисекс 2 во 1 Нерѓосувачки Челик Завртка Одговара Меѓусебно Коси Plug Уво Пирсинг Тунелот Носила Проширувач

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

2-in1 Челик Завртка Одговара Меѓусебно Plug Тунел - Пар на секој ,asle може да се користи за stretchering вашиот пирсинг колосек.Материјал : 316 L Хируршки Челик.Мерач : 0 G=8мм.Коси должина : 25mm; Тунел должина : 10мм. 6 КОМПЈУТЕРИ По Пакет : 2 tapers, 2 тунели, 2 внатрешно навој елемент на грбот (за тунели), дојде со еден бесплатен подарок сомот торба.Опис : ќе добиете 6-15pcs Уво Тунелот Приклучоци се Протега Комплет 6g - 00g Која Големина Можете да Изберете.

Особините

Купувачите избираат и