• Ново
ПОДГОТВЕНИ 2 УЧАТ Бои и Глина Текстура Ролки - Сет од 4 - Шема Ролинг Игли за Деца - Уметност Алатки за Постери, Знаци и Тесто Креации

ПОДГОТВЕНИ 2 УЧАТ Бои и Глина Текстура Ролки - Сет од 4 - Шема Ролинг Игли за Деца - Уметност Алатки за Постери,

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ролки дојде чисти со топла сапун и вода, што ги прави идеална училница додаток!За возраст од 3+.ДЕТЕ-FRIENDLY ДИЗАЈН Во 7"L долго и 1,6" широк, овие бои и тестото ролки се лесни за деца да се одржи и да се тркалаат!.

Особините

Купувачите избираат и