• Ново
NSK 30BD40 AC Компресор Спојки Имајќи

NSK 30BD40 AC Компресор Спојки Имајќи

DEN 434.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум OE технологија - Возило за специфични fit-форма и перформанси.Долг живот ниска триење имајќи - Superfinished прецизност исти имајќи raceway.Вода и загадување отпорни - Напредно мулти-усна печат технологија.Нула за Одржување - Запечатени за живот дизајн со премиум сите временски маснотии.NSK е глобален лидер во развојот на напредни возен имајќи производи.Како светот имајќи производителот NSK партнери со врвот автомобилски производители и добавувачи, со фокус на зголемена имајќи живот и подобрени перформанси во најсложените работни услови.

Особините

Купувачите избираат и