• Ново
Bzocio 20cm Лесно се Прелива Не Стап Слој Tempura Fryer Тенџере со Масло за Капење Drainer Рек Јапонски Стил Длабоко Фрај Пан

Bzocio 20cm Лесно се Прелива Не Стап Слој Tempura Fryer Тенџере со Масло за Капење Drainer Рек Јапонски Стил

DEN 612.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработен од квалитетен материјал што ја задржува топлината добро и идејата за длабоко пржење.Доаѓа со не стап површина слој за лесно чистење и издржливи употреба.Тоа е многу лесен и економски fryer за семејството употреба, бидејќи тоа не бара огромни количини на масло за пржење.Доаѓа со масло за капење drainer преградата што го прави погодно да ги споделите со вишокот на масло капе назад во тенџере откако ќе се направи.Погоден за сите типови на шпоретот врвот : гас, електрично, стакло или дури и пламен скара.Доаѓа со двојно се справи со тоа, не пренос на топлина на рачки за безбедно ракување на потот.Bzocio Име : Fryersize : 20 x 8cm Material : steelcolour : black Package Содржина : 1 * Fryer Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и