• Ново
WLCK Вилијамсон, Crimping Алатка Комбо

WLCK Вилијамсон, Crimping Алатка Комбо

DEN 2186.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет должина : 4.1 cm.Пакет ширина : 18.4 cm.Пакет висина : 27.5 cm.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Оваа 716 парче crimp алатка местење комплет доаѓа со сите потребни парчиња за професионални местење на пригоден пластични се справи со кутија за лесни за складирање.Целосна местење инструкции се вклучени.Карактеристики : - 716 парче - crimp алатка местење комплет со сите потребни парчиња за професионални местење спакувани во удобен пластични се справи со кутија за лесно складирање - целосна местење инструкции се вклучени вклучува : - crimp алатка со ко-украсениот зафат : (1) - sleeve заштитник (светлина ракав) : (25) - светлечки напрсток со цијан - големи : (50) - јамка заштитник лп - 1.5 mm : (10) - јамка заштитник лп - 1.8 mm : (10) - јамка заштитник лп - 2.0 mm : (10) - јамка заштитник лп - 2,5 mm : (10) - алуминиумски еден ракав - 1.8 mm : (100) - алуминиумски еден ракав - 2.0 mm : (100) - алуминиумски еден ракав - 2.3 mm : (100) - бакар двојно ракав - 1.0 mm : (100) - бакар двојно ракав - 1.2 mm : (100) - бакар двојно ракав - 1.6 mm : (100).

Особините

Купувачите избираат и