• Ново
Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен 1M Анти-Кражба Отклучување Рекорд Тешки Велосипед

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

DEN 1247.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за отклучување.Лесно следење на активноста : Вклучува отклучување се најавува и споделување на логови.Испрати динамичен лозинка за да лице за отклучување за еднократна употреба.Лизгачки покрие можат подобро да се заштити отпечаток област од оштетување за време на отворено и полесно да ги користите за долго време.Вистински 10мм дијаметар челичното јаже велосипед кабел за заклучување, целосно да ја заштити безбедноста на вашиот велосипед.USB полнење 260 MAH литиум батерија може да поддржува повеќе од 3000 пати за отклучување по целосно наполнет.Можете исто така да се провери историјата на отклучување евиденција на вашиот мобилен телефон за да се осигура безбедноста на вашиот велосипед.Вистински 10мм дијаметар челичното јаже велосипед кабел за заклучување, целосно да ја заштити безбедноста на вашиот велосипед. 40 различни отпечатоци од прсти : До 40 различни отпечатоци може да се додаде на катанец.Тоа лесно може да го проверите статусот на вашиот заклучување далечинско. 【До 40 Поставува Отпечатоци од прсти】-Лесно подесување, На thumbprint катанец трае помалку од 0.USB полнење 260 MAH литиум батерија може да поддржува Повеќе од 3000 пати за отклучување по целосно наполнет.Со кадрава дизајн, оригиналниот 100cm јаже должина може да се намали на еден мал простор, кој ќе се појави огромна кога е заклучена во велосипед.40 различни отпечатоци од прсти : До 40 различни отпечатоци може да се додаде на катанец.

Особините

Купувачите избираат и