• Ново
Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3"), Средни(Висина 45.7% Најлон".Нашите дизајн,производство,продажба услуга во комбинација во една.Ако Вашето Дете е Чаби или Како Лабава,Ние Препорачуваме да Изберете 1-2 Поголем Големина.) Кога се Примени На Производ,ве Молиме Контактирајте со Нас,Не Брзаат Да Остави Коментар,ве Молиме да Веруваме Дека Нашата По Продажба Тим Може да Ви Обезбеди со Најдоброто Решение.7% Полиестер, 21.Кратки Блузи,се Препорачува со Танц Леотар.Совршена изведба со строга контрола на квалитетот на системот.Високо Водат Ткаенина,Удобно,Не Се Тесни 2.Бренд : Cuulrite Оддел : Девојки,Малку Деца,Големи Деца Име : Девојки Долг Ракав Исечете Џемпер Пакет Вклучуваат : Џемпер*1 Материјал : 47.Висок квалитет и добра услуга.2"), Големи(Висина 49.Брод Вратот Дизајн,Мода 3.Машина За Миење.Ако Има Било каков Проблем или Незадоволство(Како што се Големина,Квалитет Итн.7%најлон Боја : Сива,Розова, Лаванда, Црна Сезона : Пролет,Есен,Зима Производ Функција : 1.Имаме силна производство способност со неколку производство продавници и линии за производство.1"-57"),XX-Large(Висина 57"-61"), 3 X-Голем(Висина 61"-65").Мали(Препорачуваме Висина Од 39"-45.Нашите продукции,постојат околу 80% тешки енергија во сите на светот.Ние имаме КК тим за контрола на квалитет добро.Нашата фабрика имаме 15 години искуство на dancewear и танц чевли.Ние Секогаш се Концентрира да Обезбеди Клиенти со Високо Квалитетни Производи и Конкурентна Цена и се Обидува да им Понуди На Првата Стапка Услуга, се Надеваме дека Ќе Може да Уживаат Во Шопинг Време.

Особините

Купувачите избираат и