• Ново
Speedmaster 1-147-048 Одговара на Ford 351W Виндзор LowRise Доза Цела Црна

Speedmaster 1-147-048 Одговара на Ford 351W Виндзор LowRise Доза Цела Црна

DEN 1559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Speedmaster Low Rise Водот се нашите најниски профил колектор и е единствениот што е улица правната на загадувањето контролирани возила.Тоа е прилагоден да се прифати ширењето понесе хидрати, но доаѓа со адаптер плоча која овозможува употреба на плоштадот понесе јаглехидрати.Да се остане на улица правна со квадратни понесе хидрати, ќе мора да го користите оној кој е, исто така, се одобрени како улица правните за вашата апликација. 147 Доза Колектор, Carbureted.Speedmaster создава уникатен & карактеристична ДНК предмети инспириран од комбинација на стари и нови технологии.Нејзините овластени работа принудени дискови иновации не само во производи кои ги продава но со начинот на кој тоа оди за да го прават тоа.ПЕСНА ДОКАЖАНО - Преживување на долговечноста на патот, раса и рекреација е задолжителен за сите Патеката Докажани производи, Со што поблиску до производ совршенство.

Особините

Купувачите избираат и