• Ново
Длабоко Чистење на Носот Пора Ленти, Blackhead Пора Ленти со активниот Јаглен, Чајно Дрво и Вештерки Шумска да се Отстрани Blackheads и Мртвите Кожата Видливо Помала, Длабоко

Длабоко Чистење на Носот Пора Ленти, Blackhead Пора Ленти со активниот Јаглен, Чајно Дрво и Вештерки Шумска

DEN 165.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фокусот на носот blackhead и се повлече некои blackheads со нашите специјално дизајниран ленти, исполнет со активниот Јаглен и Чајно Дрво да unclog порите, јасно мртвите кожата и да ги апсорбира вишокот на себум од проблематични области.Веднаш Чистење на Порите : Baywell Пора Ленти Веднаш се Чисти и Unclog да се Прочисти Порите на Вашата Кожа за Најдлабоките Cleanning во Само 10 Минути, Пора Ленти, Blackhead Смена, Акни Печ, Пора Minimizer, Пора Почиста, Носот Ленти, Нос Ленти.Контрола Масло : Овие Лесен-За-Користење Ленти Ќе Помогне да се Извлече Built-Up Масло Од Порите кои Можат да Предизвикаат Blackheads, Оставајќи Чувство на Вашата Кожа Свежа И Чиста, Пора Чистење, Blackhead Ленти, Пора Вакуум Blackhead Смена, се Соочуваат со лента, Носот Почиста.Намалување на Blackheads : Ќе Видете размена на Инстант Резултати Кога Користите Baywell Пора Ленти; со Континуираната Употреба, Овие Лепило Смена Ленти Може да Помогне да се Намали Појавата на Blackheads и да Видите Видливи Намалување на Големината на Порите, Носот Ленти За Blackheads, Темно Место Смена, Носот Маска, Лицето Измијте Ленти, Пора Ленти Blackhead Смена, Pimple Закрпи, Одлична за Третман на Акни.Оваа носот лента ќе помогне да се отстранат нафтени дамки на вашиот нос со секојдневна употреба.Брави кон и лифтови надвор длабоко масло, кое може да предизвика blackheads.Големина : 1 Pcs.

Особините

Купувачите избираат и

60 Носот Длабинско Чистење на Порите Ленти Јаглен Кора Исклучување Ленти за размена на Инстант Blackhead Отстранување,

????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По чиста, влажна вашиот нос со топла вода, ставете го blackhead смена ленти на вашиот но�

DEN 215.76