• Ново
Лимон Печати Жолта и Сина 6 x 3.5 Керамички Stoneware Правоаголник Лажица Одмор

Лимон Печати Жолта и Сина 6 x 3.5 Керамички Stoneware Правоаголник Лажица Одмор

DEN 432.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики класичен лимон дизајн со зелена и сина боја лисја кои ја прават едноставна, но убава изјава погоден за секоја кујна.Мерки на околу 6 x 3.5 инчи; Уникатна правоаголна форма одговара на многу големини и форми на лажици, како и други служат прибор како маша и предници.Направени од керамички stoneware; Микробранова безбедно, машина за миење садови безбедно; Прави време во кујната и полесно и поубаво; Поставете го на шпорет за погодно место за одмор на неуредна лажица додека готвење, користете за време партии за одмор лажици помеѓу служат, или место покрај микробранова или teapot да се одржи чај кеси.Карактеристики класичен лимон дизајн со зелена и сина боја лисја кои ја прават едноставна, но убава изјава погоден за секоја кујна.Од by Design Служат за Собирање; Содржани во заштитна амбалажа, подготвени за kinki.Мерки на околу 6 x 3.

Особините

Купувачите избираат и