• Ново
TOMAT (2-во-1) Mavic Воздух 2S Светлина Опрема за Слетување со Airdrop Систем за DJI Mavic Воздух 2 / DJI Воздух 2S Додатоци(Транспорт Уред/Риболов Летало/Свадба Сцена/Search/Спасување)

TOMAT (2-во-1) Mavic Воздух 2S Светлина Опрема за Слетување со Airdrop Систем за DJI Mavic Воздух 2 / DJI Воздух

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилен】слетување нога е погодна за DJI Воздух 2 S / DJI Mavic Воздух 2 Додатоци. 【Airdrop Систем】Свитлива опрема за слетување со airdrop систем, кој се користи со летало далечински управувач.Можете да ги користите за Транспорт Уред / Рекламирање / Риболов / Испорака Свадба Прстени / Search / Спасување, итн.(Максимална носи тежината на летало е 500g). 【Надолу-Гледање на Светлината】Дизајн со ноќни светла на дното, за да се направи сместување повеќе точни и слетување побезбедно. 【Проширување Опрема за Слетување】продолжување опрема за слетување зголемува дното на Воздухот 2 S не ги собереш предмети директно од беспилотни летала со вашите раце.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96