• Ново
SPEEDMAX Eyelash Продолжување Лепак | 0.5-1 Дик Суво Време | До 8 Недели Задржување | Црна Лепило Резерви (10ml/0.34 fl. мл.)

SPEEDMAX Eyelash Продолжување Лепак | 0.5-1 Дик Суво Време | До 8 Недели Задржување | Црна Лепило Резерви (10ml/0.34

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАКСИМАЛНА СИЛА w/ Низок Fume – Лион Lash SPEEDMAX е нашиот најдобар вршење брзо сушење лепак благодарение на нашите напредни лепак формула.Овој лепак може да обврзници веднаш и да преживее во најтешките ситуации.МАГНЕТНИ БРЗИНА - 1 Дик Суво Време, До 8 Недели Задржување Развиена за lash експерти за мега обемот и јачината на звукот lashing, обврзници на трепките во еден момент и да ви фанови совршено се отвори.Работи совршено во влажност помеѓу 30 до 70%.Избран од страна на Lash Индустрија Професионалци – Сите Лион Lash производи се тестирани и позитивно да се разгледуваат од страна на над 50 Eyelash Продолжување Професионалци пред да започне.Имаме за цел да ги поттикне сите eyelash продолжување професионалци со обезбедување на најдобар квалитет на производи што треба. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА – Секоја #That New Moment сте ги креирале за вашиот сакан клиенти е скапоцен.Ние и ветуваме на прекрасен моменти за вас и за вашите вредни клиенти.Ние исто така, обезбеди стручна, техничка и клиент го поддржува.Вашите пораки се секогаш одговори во рок од 12hours.Додади во Кошничка!.

Особините

Купувачите избираат и