• Ново
Аргентина Фудбал Нараквица во Знамето Бои-Сина, Бела, Црна и Жолта боја за Мажите и Жените со Хематит Камења

Аргентина Фудбал Нараквица во Знамето Бои-Сина, Бела, Црна и Жолта боја за Мажите и Жените со Хематит Камења

DEN 549.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа значи дека може да се повлече и никогаш не го симнат.Голема нараквица.На бразлетна е исто така одлична за навивачите на Манчестер Сити фудбалски клуб или било кој тим со истиот тим бои.Јас сум злоупотребени неа и нејзините одржа нагоре.Нашата мисија е да ги одржуваме нашите клиенти среќни.Таа, исто така доаѓа убаво спакуван.Тие го користат само неколку јазли да се одржи ги заедно, па нивните нараквици брзо да се распадне.Ве молиме не се збуни ова surf нараквица со евтини увезени коноп нараквици.ЗОШТО КЛИЕНТИ ЉУБОВ RUMI SUMAQ?Тоа е едноставно!За нашата беспрекорна изработка и 5 ѕвезди на услуги на клиентите.Загарантирана.Лета во солена океанот, градинарство, двор работа итн.И тие го издржат тестот на времето.Rumi Sumaq белегзии се рака-врзани со прецизност на Марта е Лозје, и вклучуваат стотици повеќе јазли на нараквица од нашите конкуренти.Тоа е големината прилагодливи за мажи и жени, со просечна зглоб големини 6.Тоа е толку убава и многу добро направени.

Особините

Купувачите избираат и