• Ново
ELLACCI Жените Мазна Долго Bustier Сечење на Врвот Основните Корсет Врвот Црна со Монтажни Ремени

ELLACCI Жените Мазна Долго Bustier Сечење на Врвот Основните Корсет Врвот Црна со Монтажни Ремени

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Spandex.Увезени.Кука и Око затворање.Изработени од висококвалитетен полиестер, spandex.Слободни од штетни хемикалии и еко направени.Прилагодливи и Отстранлив ремени за неколку носи стилови како ви се допаѓа, не се лизга дизајн на внатрешната страна за да се спречи падне, скриени за непречено назад.Секогаш удобно, покажуваат вашиот спарно страна со доверба.Поместена биста со underwire за екстра им помогнам на поддршка, кои форма на вашето тело, Назад има голем отсечени со пет-ред на кука и око затворачи.Б Првенство Големина, ве Молиме да проверите на нашата големина приказ на слики, наместо на големината на табелата; Изберете големина врз основа на вашиот биста и половината големина, Ако В чаша или погоре, ве молиме изберете една големина нагоре.Добар избор за партија, clubwear, вечер фустан, матурска, повик носат, birthday (роденден), концерт, танцување, враќањето дома, ноќта на Вештерките костим, cosplay, славна личност, пистата шоу и така натаму, како ви се допаѓа.

Особините

Купувачите избираат и