• Ново
Yardwe Нерѓосувачки Челик Длабоко Пржење Тава Јапонски Стил Tempura Длабоко Fryer Тенџере со Масло за Капење Drainer Решетката и Капак

Yardwe Нерѓосувачки Челик Длабоко Пржење Тава Јапонски Стил Tempura Длабоко Fryer Тенџере со Масло за Капење

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Така на нафтата би можела да биде recirculate и се користи за да се избегне отпад.Погодни за пржење, и компатибилен со гас печки, индукција cookers, електрични шпорети и други оган извори.Совршен за изработка на француски помфрит, кромид прстени, и пржена кокошка за целото семејство.На исцедена масло се вратам на фен тенџере преку одвод слот.Повеќето од fryer делови се монтажни да биде лесно да се чисти и да ги чува.Карактеристики - Димензии : 23. 5x20x8cm/ 9. 24x7. 86x3. 14in - Боја : Црна - Материјал : не ' Рѓосувачки челик Пакет Вклучувајќи 1 x пржење тава ( со капак ) 1 x масло одвод на решетката.

Особините

Купувачите избираат и