• Ново
2021 HP Поток 14 HD Лаптоп Компјутер, Intel Celeron N4020 Процесор, 4GB RAM, 64GB eMMC, HD Аудио, HD Камера, Intel UHD Графика 600, 1 Година за Статистика, Победа 10 S, Бела, 128GB SnowBell USB Картичка

2021 HP Поток 14 HD Лаптоп Компјутер, Intel Celeron N4020 Процесор, 4GB RAM, 64GB eMMC, HD Аудио, HD Камера,

DEN 8376.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

14" HD Дисплеј, 1366 x 768 резолуција може да се пофали импресивен боја и јасност, Анти-отсјај Енергетски ефикасни WLED екран.Intel Celeron N4020 Процесор, Ултра-ниско-напонски платформа.Dual-core, двонасочна обработка обезбедува максимална висока ефикасност моќ да се оди. 4 GB DDR4 RAM меморија, Многу висок пропусен опсег RAM меморија за непречено извршување на вашите игри, како и повеќе програми. 64 GB e MMC флеш меморија, Овој ultracompact меморија систем е идеален за мобилни уреди и апликации, обезбедување на подобрени складирање способности, рационализација на управување со податоци, брз boot-up пати и поддршка за high-definition видео репродукција.Стандардна Тастатура, ви Овозможува да уживате во удобно и точни пишување.Intel UHD Графика 600 со заеднички видео меморија обезбеди солидна квалитет на сликата за користењето на Интернет, филмови, основните фото едитирање и неформални игри.HD Аудио со стерео звучници & HP Вистинска Визија HD Камера со Двојна низа микрофони.Windows 10 S вклучени. 3-Cell Литиум-јонска Батерија, 12.76" x 8.86" x 0.71", 3.24 lbs. 2x USB 3.1 Тип-А, 1x USB 3.1 Тип-C, 1x HDMI, 1x SD Media Card Reader, 1x Комбинација Аудио Џек.Безжична-AC и Bluetooth, бела Снегулка, Бонус 128 GB Snow Bell USB Картичка.Капацитет : 4 GB RAM меморија 64 GB e MMC & 128 GB USB Card | Боја : Бела Снегулка.

Особините

Купувачите избираат и