• Ново
Bluetooth 4.2 Аудио Засилувач Интегриран Засилувач - Стерео 2 Канал од Класа D Мини Hi-Fi Засилувач Ресивер со Бас и Treble Контрола за Дома Говорник, TPA3116 50W x 2(со Напојување)

Bluetooth 4.2 Аудио Засилувач Интегриран Засилувач - Стерео 2 Канал од Класа D Мини Hi-Fi Засилувач Ресивер

DEN 1655.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 1 Kg.Фреквентен Опсег : 20 Hz-20k Hz (±3d B). 1 x Hi Fi Аудио Стерео Мини Засилувач.Совршена за домашни музички плеер, домашни театри, студиото, или други домашна забава системи Hi Fi.Излезна Моќност : 50 W + 50 W, 2 каналот.

Особините

Купувачите избираат и