• Ново
Ву Конг Дрво Лажичка За Земјата Кафе, 1 Лажица Дрвени Лажичка Кафе За Мерење На Кафе, Зрна Кафе/ Чај/ Протеини Во Прав, Мини Лажичка За Тегла, Буковата

Ву Конг Дрво Лажичка За Земјата Кафе, 1 Лажица Дрвени Лажичка Кафе За Мерење На Кафе, Зрна Кафе/ Чај/ Протеини

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исто така погоден за мерење на Чај/ Прав/ Зачини/ Грав/ Жито.Забелешка : Не се користи за течни и Полу-течност храна (како што се Кари Сос).Лажичка кафе како што треба. [ДЕТАЛНИ ПРОИЗВОДСТВО] : Избраниот дрво & рачно полирање го подобрува сила и нежност.Избришете ја со крпа по користење. [ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН] : Тешко дрвен материјал, во форма на круг, врежан логото, гроздобер стил.Соодветен капацитет (1 tbsp) да се направи една шолја кафе.Да се чува далеку од огнот и железо жица.Ова е честа-се гледа единица да се направи еден куп на еден човек кафе.Добар вкус за вашиот живот!. 1 лажичка на земјата кафе може да се направи еден куп на еден човек кафе, 2 лажичка е за 2 лице. [НЕ САМО ЗА КАФЕ] : Одлична за scooping кафе грав/прав.

Особините

Купувачите избираат и