• Ново
Прозорецот Свеќи со Тајмер, PChero Батерија Управувана Dripless Треперење Flameless LED Коси Свеќи Светла со Далечински Свеќници за денот на Благодарноста Вечера Маса Божиќ Те?

Прозорецот Свеќи со Тајмер, PChero Батерија Управувана Dripless Треперење Flameless LED Коси Свеќи Светла со

DEN 331.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

✨ Пакет од 6 слонова коска Unscented Flameless Коси Свеќи со Квалитетот Отстранлив Сребро на Сопствениците.Совршено декоративни свеќи поставени за сите вашата Дневна Маса и Декорација на Специјални Настани или Церемонии, како Божиќ, Свадба, забава, денот на Благодарноста. ✨ 10-Копче за Далечински Управувач за амбиент измена на далечина.Можете да изберете меѓу 4/6 Часа авто исклучување, како и Светкави Режим, Нивото на Осветленост и Треперење Фреквенција.На овој Начин, Може да се Стави на LED Свеќи било Каде Ви се Допаѓа!. ✨ 4 H/6 H Тајмер Опции за да се елиминира за да се расправаме за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ рачно секој ден.Убава карактеристика е дека свеќи може да се постави да 4 H на & 20Ч off/ 6 H на & 18 исклучување на секои 24 Часа автоматски.Совршен за место во вашата Спална соба, полици за книги, Камини и насекаде каде што сакате. ✨ Напојува со 3 ААА Батерии по свеќа (не се вклучени), до 300hrs (Светло Режим) или 100hrs (FLF Режим) осветлување време со сосема нови батерии.Безбедна за група настани!Нема потреба да ја смените батеријата за време на сезона!. ✨ Flameless Свеќи со Отстранлив Столб Свеќа Носители претставува вистински свеќа ефекти, што нема да ја каже разликата од далечина. 【Коси Свеќа Големина : 0.8"D x 7.9"H, Боја Temp : 2700 K.】 Тоа е супер прифатлива вредност пакет за вашата празник украси дека не можете да го пропуштите!.

Особините

Купувачите избираат и

Електрични Свеќа Светлина Симулација Flameless Свеќи Поставени со Далечински Управувач НАС 100-240V за Свадба,Маса,Фестивал

Flameless свеќи, нема потреба да се грижите за пламен или неуредна капе восок, безбедно и без оган опасност.В�

DEN 1737.36