• Ново
NCAA 2 x 3' Делукс МДФ Дрво Cornhole Поставени од страна на Диви Спорт - Доаѓа со 6 пченка дупка кеси, Повеќе Тим Бои, Одлично за tailgates, двор, на отворено

NCAA 2 x 3' Делукс МДФ Дрво Cornhole Поставени од страна на Диви Спорт - Доаѓа со 6 пченка дупка кеси, Повеќе

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Одбори прикачите заедно за лесно преносливост.Брзо се постави и да се Стави Настрана за Лесно Складирање и Преносливост.Вклучува Мрежа торбичката за Грав Кеси.МЕДИЈАПАН со Изградба 9mm Површината.Забава за Деца, Тинејџери и Возрасни. (2) cornhole одбори, (8) грав кеси, 6mm површина-МДФ изградба, мрежа торбичката за грав кеси.

Особините

Купувачите избираат и