• Ново
Loon Отворено за МЕСТЕЊЕ на ПЕНА (3 ПАРЧИЊА)

Loon Отворено за МЕСТЕЊЕ на ПЕНА (3 ПАРЧИЊА)

DEN 273.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Loon Отворено За Местење На Пена - 3 Пакет.Опис : Здрав обновливи домување за апаратури со користење на повеќе нимфи сува dropper поставите прозорци, или една сува на лидерот овозможувајќи за пред местење и брзи промени на вода Карактеристики : Продавници лажирани муви и tippet Овозможува брзо лета промени Минимизира отпад Идентична големина на заедничките tippet spools Упатствата за употреба : Екипаж летаат или лета како желба за риболов вметнете кука во пена, потоа завиткајте лидер tippet околу Местење на Пена.

Особините

Купувачите избираат и