• Ново
Weaver Кожа Оригинални Прилагодливи Најлон Оглавник со Хром Позлатен Хардвер

Weaver Кожа Оригинални Прилагодливи Најлон Оглавник со Хром Позлатен Хардвер

DEN 538.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум најлон конструкција за супериорни перформанси.Функција на тројно-ply образ дизајн.Кутија-stitched на стресот поени за дополнителна сила.Валани грло за дополнителна удобност.Грлото snap е looped за лесна замена.Просечната Минијатурни - 50-150 lbs.Голем Минијатурни - 100-200 lbs.Suckling - 100-200 lbs.Weanling/Пони - 200-300 lbs.Yearling - 300-500 lbs.Арапскиот/Кочан - 500-800 lbs.Мал Коњ - 500-800 lbs.Просечната Коњ - 800-1100 lbs.Голем Коњ - 1100-1600 lbs.Просечната Нацрт - 1600-1900 lbs.Исто оригиналниот дизајн знаете и љубов располагање со не- ' рѓа хром позлатен хардвер за обновено изглед.Премиум најлон конструкција за супериорни перформанси овие halters функција тројна-ply образ дизајн и валани грло за дополнителна удобност.Кутија-stitched на стресот поени за дополнителна сила.Грлото snap е looped за лесна замена.Просечната Минијатурни - 50-150 lbs.Голем Минијатурни - 100-200 lbs.Suckling - 100-200 lbs.Weanling/Пони - 200-300 lbs.Yearling - 300-500 lbs.Арапскиот/Кочан - 500-800 lbs.Мал Коњ - 500-800 lbs.Просечната Коњ - 800-1100 lbs.Голем Коњ - 1100-1600 lbs.Просечната Нацрт - 1600-1900 lbs.

Особините

Купувачите избираат и