• Ново
Spotlip Двојно Пропелери Жаби Намамат Мека Мамка Меки Силиконски Вештачки Риболов Мами Лебди Weedless Мамки Комплет 3.56 инчен/13g Topwater Намамат

Spotlip Двојно Пропелери Жаби Намамат Мека Мамка Меки Силиконски Вештачки Риболов Мами Лебди Weedless Мамки

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жаба намамат е исклучително ефикасна риба catcher,кои се дизајнирани за рибите, додека други мами со изложени куки не може да.Тоа е интегриран кука систем кој encases телото и седи совршено помеѓу проп нозе.Двојно пропелери на оваа жаба намамат да се направи многу на бучава и нарушување на површината на водата, живи во вода,што го прави лесен цел да се пронајде.Широка примена : Широко се насочени кон предатор риба.вклучувајќи ги и мошус, штука, бас, перде, црвена риба, жолта костур, и забележале пастрмка, итн.Погоден и за морски и слатководни.Одлично за нови и искусни риболовците.Уникатен плевел-слободен дизајн : единствена плевел-слободен дизајн им овозможува на него да плови на врвот на брод, повторно да влезат на вода и почнете со мешање без скокање.Жабата намамат е 3.56 инчи долго и тежи 13g.Постојат 5pcs жаба мами во здрав риболов справи кутија која има мамка фиксна дизајн.Тоа е лесно да се носат и може да се користи за да поставите други лажица мами.Големина : 3.56 инчен/13g.Боја : 10 бои.Опции : 2. Пакет : 5pcs двојно пропелери жаба мами. 1pcs риболов намамат случај.

Особините

Купувачите избираат и