• Ново
Microsmith Топла Link Pro IR-Далечински Extender, 6 Emitters (HLPRO)

Microsmith Топла Link Pro IR-Далечински Extender, 6 Emitters (HLPRO)

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Место тоа секогаш кога е најзгодно - на задната страна на рамни панел дисплеи, зад врата слотови, говорникот, скари, кабинети или wallplates, или под пети клоци или subwoofers.Сина LED потврдува приемот на МО команди.Се повторува превозникот фреквенции од 18 до 120 Khz.Може да се сокрие аудио/видео опрема зад кабинети или ѕидови без да се жртвува за далечинска контрола, со користење на Топла Link Pro IR-Далечински Extender, 6 Emitters.Својата 3-нога мозок, исто така, им овозможува монтирање далеку од repeater кутија.СОДРЖИНА : Топла Link Pro Repeater Кутија, (6) IR Emitters, IR Приемник Око, Адаптер, Додатоци за Монтирање.Се повторува превозникот фреквенции од 18 до 120 Khz.Бидејќи окото е толку чувствителни, тоа само треба да биде во иста соба како далечински управувач.КАРАКТЕРИСТИКИ : се Протега на IR сигнал опсег до 70 метри во бел ден.Тоа е совршено решение за контролирање скриени ДВД, DVRs, CD-плеери и повеќе!Како Работи : Топла Link Pro систем се протега на опсегот на вашиот далечински контроли' IR сигнали со зголемување на IR чувствителност за приемниците.Обезбедува надвор од очите далечински управувач за до 6 A/V компоненти.IR приемник око е дизајниран за флексибилни монтажа надвор од очите.Додатоци за монтирање вклучени.Овој целосен комплет зголемува IR-далечински управувач сигнали до шест A/V компоненти, што ќе ви овозможи поставување на надвор од очите домашно кино или аудио систем дека во склопот врши на команда.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96