• Ново
Orgain Протеини Палачинка & Вафли Микс, Глутен Слободно - Направени со Органско Ориз Брашно, 8g на Растенијата врз Основа на Протеини, Направен без Млечни & Соја, Не-ГМО, 15

Orgain Протеини Палачинка & Вафли Микс, Глутен Слободно - Направени со Органско Ориз Брашно, 8g на Растенијата

DEN 609.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чиста состојки со повисоки стандарди USDA Органски Сертифицирана фабрика се базира на Не-ГМО, и го направи без на млеко или соја состојки.Три протеини options (по порција) : 8g - само додадете вода, 10g - ја замените водата со млеко, 11g - ја замените водата со млеко и јајца.Палачинки да го забрза вашиот утро! Вкусни и меки палачинки се одликува со растителна основа и глутен слободни состојки за поддршка на здравиот начин на живот.Повеќе начини да уживате!За најдобар вкус : микс 1 чаша млеко и јајце, додека во комбинација.Вегетаријанска опција : микс 1/4 чаша палачинка се меша со 1/3 чаша вода додека да се комбинираат.За waffles : Само додадете 1 tbsp на нафта да палачинка рецепт на вашиот избор.Вкус Име : Глутен Слободни | Големина : 15 Унца (Пакување од 6).

Особините

Купувачите избираат и