• Ново
Жица Лидер Апаратури Трага од не ' Рѓосувачки Челик, со Оружје Риболов Апаратури се Справи со Завртување Прилепува Монистра 12pcs Риболов Мами се Справи со Лидерот Ме?

Жица Лидер Апаратури Трага од не ' Рѓосувачки Челик, со Оружје Риболов Апаратури се Справи со Завртување Прилепува

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жица Лидер Апаратури се направени од Високо-сила од Нерѓосувачки Челик и се Отпорни на Абразија,заврши со прилепува, swivels и црвени зрнца.Нерѓосувачки Челик Риболов Жици Апаратури 12 PCS, Должина 20.87 инч (2 Грб) / 30inch (3 Arms),Грб должина 2.75 инчи.Главен лидер тестирани е за 35kg/90lb,рацете тестирани за 23kg/55lb.Нерѓосувачки челик раце чувајте ги куките далеку од лидерот.Користење за риболов намамат фабрика/minnow/poper/crankbait/метал лажици/остри кука/тешко мами,Идеален за речиси сите дното риболов и сурфање риболов.Жица Лидер Апаратури Трага ќе доволно долго за да риба штука/лосос/бас/shad/харинга/muskie/crucian/pickerel/детиште во saltwater/езеро/реката и морето.Пакет Содржина : Нерѓосувачки Челик Риболов Жици Апаратури 12pcs/многу,Должината 20.87 инч (2 Грб) / 30inch (3 Arms),Грб должина 2.75 inch Main лидер тестирани е за 35kg/90lb,рацете тестирани за 23kg/55lb Wire Лидер Апаратури направени од Високо-сила од Нерѓосувачки Челик и се Отпорни на Абразија,заврши со прилепува, swivels и црвена beads Long доволно за да се риба штука/лосос/бас/shad/харинга/muskie/crucian/pickerel/детиште во saltwater/езеро/реката и морето.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр�

DEN 407.76