• Ново
PiercingJ 4pcs 12G-00G Црна Нерѓосувачки Челик Tapers Носила + Уво Еден разгореа Тунелот Мерач Уво Протега Комплет

PiercingJ 4pcs 12G-00G Црна Нерѓосувачки Челик Tapers Носила + Уво Еден разгореа Тунелот Мерач Уво Протега Комплет

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Хируршки Нерѓосувачки Челик + Гума O-Прстени.На истегнување комплет Доаѓа со : 1 пар не ' рѓосувачки челик Коси + 1 пар Еден разгореа Тунелот.Коси & Тунелот Мерач : 12 G=2mm, 8 G=3мм, 6 G=4mm, 4 G=5mm, 2 G=6mm, 0 G=8мм, 00g=10мм .Ве молиме изберете соодветна големина.Секој коси и тунел големина е индивидуално спакувани и големина потврдена.Лесно и удобно да се водат вашите уши.Висок Квалитет на Безбедно Нерѓосувачки Челик Направени, Безбедно Материјал,Тоа е Здрав Избор за Вас или На Една Те Сакам.За среќен шопинг искуство,ние сме го направиле и ќе продолжи да го направите како што следува : 1.Производите што се продаваат се сите во нова состојба и имаат положено цврсти инспекција. 2.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас ,и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и