• Ново
2 парчиња Пурпурна Уво Стакло Спирала Tapers Приклучоци Тунели Проширувач Закачалка Мерачи Обетки Истегнување на Телото Пирсинг Накит

2 парчиња Пурпурна Уво Стакло Спирала Tapers Приклучоци Тунели Проширувач Закачалка Мерачи Обетки Истегнување

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На 2 Компјутери Уво Тунели Спакувани во Црна Подарок Кутија, тоа е исто така убав подарок за вашиот пријател и член на вашето семејство.Увото Приклучоци ќе дојде со подарок кутија.Печати на враќање превозот етикета.Материјал : Стакло Пресврт Спирала Tapers, Мазна Површина, да Изгледа Убаво И Удобност-fit.100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Вашето задоволство е наша вечна цел.Печати на враќање превозот етикета.Убава Чаша Спирала Уво Приклучоци/Tapers : Лесен и удобен за носење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините

Купувачите избираат и