• Ново
Проф. д-р Удобен Lumbar Перница за Канцеларија Стол Седиште за во Автомобил - Lumbar Поддршка Перница за Црна Поддршка, Грбот Болка Подобрување на држењето на Телото со Пр?

Проф. д-р Удобен Lumbar Перница за Канцеларија Стол Седиште за во Автомобил - Lumbar Поддршка Перница за Црна

DEN 862.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден продолжување ремени направи backrest совршено се вклопува во секоја канцеларија стол, компјутер за чаир, троседот, каучот, столче, фотелја, камион, инвалидска количка и регулируема облегалка седиште, итн.ВИСИНА-ПРИЛАГОДЛИВ LUMBAR ПОДДРШКА ПЕРНИЦА - Прилагодена на соодветна висина според вашиот долниот дел на грбот позиција.ДИШЕ ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ Двојно 3 D ventilative решетката ткаенина капак и се дише задниот панел дизајн, ви овозможува струење низ перница за да го задржи твојот грб на ладно и суво за најдобро искуство.Подобро од мека перница.Обезбеди подобро lumbar поддршка и намалување на psoas мускул притисок.Следете ги замав на корисникот назад, движат нагоре и надолу, лево и десно, напред и назад.

Особините

Купувачите избираат и