• Ново
Стакло Дипломирал Цилиндар Постави Дебел Мерење на Цилиндри 5ml 10 ml 100ml со Стакло Pipette Dropper Црвено Гумени Капа 3ml (Дипломирањето во Собата)

Стакло Дипломирал Цилиндар Постави Дебел Мерење на Цилиндри 5ml 10 ml 100ml со Стакло Pipette Dropper Црвено

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% ЗАДОВОЛСТВОТО на УСЛУГА : Нашата стакло дипломирал цилиндар се направени од високо квалитетна стакло.Ние сме главно обезбедување на највисок квалитет на производи, за Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите задоволство.Вредност утврдена : Дојде со 3 стакло цилиндар 5ml 10ml 100ml со 1 Чаша Pipette Dropper.Висок Квалитет : Направи отпорни на топлина borosilicate стакло, тешки за да се обезбеди можете да ги извршувате вашите експерименти без ризик од штета.Јасно Скала : Дипломирани мерење на цилиндар е мерка за јачината на звукот на течни алатка, Спецификации на максимален капацитет дека може да се мери ml, надворешниот биланс се во ml.Различни спецификации на цилиндар да се направи вашиот мерења попрецизно.Мулти-користење : Одлично за на училиште, експеримент, мерење и мешање течни, погоден за лабораториски експерименти, домашна подготовка, боја мешање, пигмент мешање.Добра за почетници или професионална употреба.

Особините

Купувачите избираат и