• Ново
СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони Најлон Spandex

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Темно Сива | Големина : 32 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.На водоотпорен пешачење панталони ви држи сува во активности на отворено, без било какви чувство на врзување на вашите нозе.МУЛТИ-ЦЕЛ ЏЕБОВИ : На ripstop пешачење панталони mens се дизајнирани со 2 пред Коса Џебови, 2 големи YKK Патент за Безбедност на Товар Џебови со COOLMAX мрежа поставата и 2 грбот Исправен Џебови, тоа е удобен за носење на телефонот, паричник и други тактички предмети, безбеден и сигурен.ФЛЕКСИБИЛНИ & УДОБНОСТ : панталони за мажи избрана 4-начин водат ткаенина која има карактеристики на ultralight дишеме слободно, брзо сушење и еластична.На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, анти-навремено и без деформација, мека текстура направи овие панталони за мажи удобен за носење и слобода на движење.Редовно се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и