• Ново
Отворено Потфати Жените Елегантни Водоотпорен Softshell Руно Наредени Ски Снег Изолирани Висок Пораст Пешачење Панталони со Дното Патент

Отворено Потфати Жените Елегантни Водоотпорен Softshell Руно Наредени Ски Снег Изолирани Висок Пораст Пешачење

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии погоре се мери во рамна поставени позиција, рака мерење ќе има разлики од околу 0.На етикетата на панталони само се покаже на нормална големина XS-2 XL и XS/SL-2 XL/СЛ (СЛ значи кратка должина).ДНОТО СО ПАТЕНТИТЕ се направи можете лесно да се стави на s повратни информации, со цел што може да се избере вистинската големина на панталони, ќе му покажете на бројот големина (0-16) во листата.На пример, ако цел (6 inseam 29"), вие ќе добиете панталони со "S/SL".Големина може да се разликуваат помеѓу брендови.На пример, ако цел (6 inseam 29"), вие ќе добиете панталони со "S/SL".Димензии погоре се мери во рамна поставени позиција, рака мерење ќе има разлики од околу 0.патент затворање.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 96% Полиестер, 4% Spandex; Надеж : 100% Полиестер. 2 видови на ПОЛОВИНАТА DISEGN : еластична корселе и Велкро половината(за дебели половината).Големината на табелата е наменет за повикување само.Боја : Црна - Еластична Корселе | Големина : 00 inseam 31" (XXS) Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Според клиенти повратни информации, со цел што може да се избере вистинската големина на панталони, ќе му покажете на бројот големина (0-16) во листата.Внимание : ве Молиме следете ги нашите големина водич во опис на производот пред да нарачате!Особено водство на висина и inseam, ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

Боја : Темно Сива | Големина : 32 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.На �

DEN 791.76