• Ново
Микро USB Кабел 10Ft, OKRAY 4 Пак Плетенка Долго Андроид Полначот со Голема Брзина Микро USB 2.0 Sync & Кабелот за Полнење Компатибилен Samsung Галакси S7 S6 J7 J5 J3, Забелешка 5 4, LG, PS4 (Си

Микро USB Кабел 10Ft, OKRAY 4 Пак Плетенка Долго Андроид Полначот со Голема Брзина Микро USB 2.0 Sync & Кабелот

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★【Широка Компатибилност】 : OKRAY микро USB полнење кабел е совршен за Samsung Галакси S7 Edge/S7/S6 Edge/S6/S4/S3; Забелешка 5/Забелешка 4/Note3/J3/J7; Samsung Табот 4/Tab 3/Табот A/Табот E/Табот S2/Табот S/Табот Про; LG G4/G4 Перо/G3/G3 Перо/G2/V10/K10; Nexus/HTC/Motorola/Nokia; Е-книга/PS4/Psp/PS Вита/Bluetooth Звучници/MP3 MP4 Плеери/Преносни Моќ Банка и повеќе micro USB уреди. ★【Долго Должина & Повеќе Бои】 : 10 Метри должина на кабел може да ти овозможи да уживате во слободен полнење во насекаде, да ви даде повеќе удобен и удобно полнење искуство.Покрај тоа, ние нудиме повеќе карактеристични бои за вашиот избор, што го прави полесно да се идентификува која кабел оди на која USB порт и кој уред. ★【Трајни & Флексибилни】 : Премиум најлон плетенка јакна има одлична метежот-бесплатно, анти-извртување и абразија-доказ особини што е многу погодна за долго време се користи.Исто така, додава дополнителна издржливост со 10000+ наведнуваат тест, така што на услугата живот е неколку пати повеќе од други заеднички micro USB кабли. ★【Брзо Полнење & Sync】 : со Голема брзина за пренос на податоци и моќ полнењето 2 во 1 микро USB-кабел.Трансфер на податоци го оценувате со грешки е до 480 Mbps преку USB 2.0, полнење брзина до 2.4 A. ★【Она што Ќе Добиете за】 : 4 пакет 10 метри micro USB кабли, пријателски сервис и техничка поддршка.

Особините

Купувачите избираат и