• Ново
MagiDeal Тип-C Кабел E-Маркер Чип Црна 5A/20V 100W Најлон Плетенка USBC PD за Таблети Мобилни Телефони - 2м/78.74 инчен

MagiDeal Тип-C Кабел E-Маркер Чип Црна 5A/20V 100W Најлон Плетенка USBC PD за Таблети Мобилни Телефони - 2м/78.74

DEN 444.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со голема моќност од 100 W, лаптоп може да биде целосно наполнета побрзо и канцеларија ќе бидат поблаги. 5 A струја, брзо полнење : максимална можат да носат 20 V/5 A струја, која може да се користи за брзо полнење за повеќе брендови на мобилни телефони и да се префрлат игра уреди.Мобилниот телефон е поврзан со лаптоп за пренос на податоци, додека го полните и предавателна, кој е ефикасен и стабилен.Вграден E-Маркер чип, стабилни и не се намалува на уредот, интелигентно појавување на тековната бара од страна на вашиот уред, разумна контрола, и сигурно и брзо полнење, без повреда на уредот.Алуминиум метална школка : анти-оксидација, брзо топлина дисипација.Не се лизга копчето, тоа не е лесно да се лизга кога приклучување и unplugging.Згусне нето опашка да се заштити нето опашка.Тоа не е лесно да се пресврт и да се отвори лепак.Флексибилни најлон плетенка е силен и издржлив и не топка.ремени направи за складирање и организација поудобно, да се избегне нередот, и да ја направат полесно да се носат наоколу.Целосно компатибилен со Тип-C уреди, мобилни телефони, таблети, преносни компјутери, конзоли за игри и други електронски уреди кои поддржуваат Типот-C интерфејси.

Особините

Купувачите избираат и