• Ново
Sneeze Guard - Економија 32 x 24 Заштитна Самостојна Штит, со Трансакција Прозорец за Канцеларии и Продавници (32 x 24 (10-Pack))

Sneeze Guard - Економија 32 x 24 Заштитна Самостојна Штит, со Трансакција Прозорец за Канцеларии и Продавници

DEN 4079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

SNEEZE И КАШЛИЦА БАРИЕРА : Неверојатно ефикасен против капки од кивање или кашлање во канцеларии, дома, продавници, аеродроми, салони, клиники, и многу повеќе!.ОТПОРНОСТ : Нашата Sneeze Guard е направен од 1/8" дебела акрилик.Штитот е високо влијание и да се загрози отпорни.НЕМА СОБРАНИЕ ПОТРЕБНИ : едноставен за употреба база стои дека слајд во соодветните слотови, што собранието бриз.Имате shield, се распоредуваат во помалку од една минута!.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : за Разлика од другите Sneeze Чувари, овој штит е многу економично решение!.ПРОЦЕС : Со цел да се постигне високо полиран работ, ние ги користиме Супериорен ласери машина која е намалување акрилик со убава Високо полиран работ квалитет.Заштитната фолија од двете страни на Акрилик дејствуваат како штит и да ги штити сите видливи површини.Заштитен филм ќе покаже темно марка.Откако филмот е отстранет, вие ќе видите убава полиран предност во текот на целиот акрилик периметар.Големина : 32" x 24" (10-Pack).

Особините

Купувачите избираат и