• Ново
доби Мало? - Flexfit 6210 Структурирана Станот Бил Опремени Шапка

доби Мало? - Flexfit 6210 Структурирана Станот Бил Опремени Шапка

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДЕТАЛИ за КВАЛИТЕТ - Ова Flexfit 6210 структурирана премиум вградена капа карактеристики 3 3/4" круна со 6 панел дизајн му дава убав висок профил одговара.Шапка сите карактеристики на појавување на ткаенина sweatband кои само се случува исто така да се влага абсорбента.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО - да Даде голем дар на некој од вашата листа за Божиќ, денот на Таткото, на Мајката ден, Родендени, Денот на Вљубените, Велигден, или било давање на подарок празник.Нашите врвот на линијата квалитет flexfit шапка кој дизајнот на сликата е сигурно да се претвори глави, како ќе одиме страна.Квалитетот крои и одличен изглед коло од оваа голема капа.НА SOFTEST ТКАЕНИНА - Нејзината ткаенина содржина е 83% акрил/15% волна/2% spandex.Големина на : Мали-Средни | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Особините

Купувачите избираат и