• Ново
Нова Задна кочница caliper со Влошки Заменува за Јамаха UTV Носорог 660 YXR660 од 2004 до 2007 година, Носорог 450 YXR450 2006-2009

Нова Задна кочница caliper со Влошки Заменува за Јамаха UTV Носорог 660 YXR660 од 2004 до 2007 година, Носорог

DEN 1007.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сосема Нов и висок квалитет на Резервни Дел.Го заменува ОЕМ Дел Број : 5 UG-2580 V-02-00. Го заменува за Јамаха Носорог 450 2006-2009. Го заменува за Јамаха Носорог 660 2004 до 2007 година. Пакетот Вклучува : 1x Средината на Задните Сопирачки, Caliper Поставите Собранието.Компатибилна со следниве Јамаха UTV : Јамаха Носорог 660 2004-2007 Yamaha Носорог 450 2006-2009.

Особините

Купувачите избираат и