• Ново
Божиќ Куче Јака со Лак, Памук Прилагодливи Црвено Bowtie Куче Божиќ Јаки за Мали, Средни и Големи Кучиња Миленици

Божиќ Куче Јака со Лак, Памук Прилагодливи Црвено Bowtie Куче Божиќ Јаки за Мали, Средни и Големи Кучиња Миленици

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Божиќ Куче Јака : Класичен црвен plaid шема, полн со божиќ атмосфера.Симпатична куче божиќ јаки направете вашето домашно милениче прекрасна на божиќ ден.Нов Стил Bowtie Куче Јаки : моделот е уште полесно да се види, стилот е уникатен, што го прави овој нов куче лак повеќе мода и cuter.Лакот е пренослив со еластична бендови.Материјал и Големина на : Изработени од мек памук, удобен за носење. 3 големина за избор.големина S одговара на миленичиња вратот дебелина од 11.8"-15.7", големина M одговара од 14"-19.7", големина L одговара од 15.7"-23.6", ве молиме изберете погоден куче јака за вашите мали, средни и големи кучиња.Сигурен и Издржлив Дизајн : На трајни тока ослободува кога ќе го притиснете копчето, лесно да се стави на и исклучување.многу безбедно за вашето домашно милениче.Исто така со не ' рѓосувачки челик D прстени да се прикачи ознаката или поводник.Пакет : 1* црвен божиќ куче јака, кул подарок за да се направи вашето куче мода за божиќ ден.Големина На : Medium | Боја : Црвено & Црно.

Особините

Купувачите избираат и