• Ново
LeStage Нога Носила за Танчери Балет Гимнастика Јога - Нога се Водат Лак Подобрувач Сет

LeStage Нога Носила за Танчери Балет Гимнастика Јога - Нога се Водат Лак Подобрувач Сет

DEN 1151.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА БАЛЕТ НОГА НОСИЛА : Движете го вашиот нога во подножјето ракав додека седи на земјата.Се движи вашата нога подлабоко во ракавот за да се зголеми делот на отпорноста на вашиот лак.ПОДОБРУВАЊЕ на СООДВЕТНА НОГА ПОЗИЦИОНИРАЊЕ & ТЕХНИКА : Развивање на повисоко arched нозе да се зголеми флексибилноста и силата!.ПРИЛАГОДЛИВ ЗА УДОБНОСТ : Силикони нога ракав може да се прилагоди за да се формира да се ногата формата и пета перници можат да бидат додадени за подлабоко се водат.ДОЛГОТРАЈНИ & SAFE : Високо квалитетни ПВЦ да се обезбеди живот на употреба за сите возрасти (деца до возрасни) и нивоа на вештини.Совршен за gymnastic обука, танц, јога, итн.ОФИЦИЈАЛНАТА ГОЛЕМИНА : 27" долго.Вклучува нога носила, нога ракав, пета перници, напнатост поддршка на бендот, се водат бенд, крпа торбичката. 100% гаранција Ние сме мала WA државата базирани бизнис и да застане од страна на нашиот производ.Ние ќе понуди целосна наплата или замена, ако има било какви прашања.

Особините

Купувачите избираат и