• Ново
Qingsi 48 Компјутери/Set Викинзите Руна Брада Мушка Коса Цевка Монистра Dreadlock Монистра Коса Монистра Коса Paracord Приврзоци Коса, Накит, Плетење на Косата Декорација со Пла?

Qingsi 48 Компјутери/Set Викинзите Руна Брада Мушка Коса Цевка Монистра Dreadlock Монистра Коса Монистра Коса

DEN 342.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум.ГОЛЕМИНА : Викинзите Руна Брада Мушка 10*13*6mm,9*10*4.5 мм.Доволни количини, со различни стилови,и можете да креирате различни стилови на облека, за појавување на средба со вашата дневна декорација потребите на различни прилики.SPECILAL ДИЗАЈН : површината на овие викинзите руна монистра е покриен со различни обрасци, полна со мистерија, само да ги користите за да ги красат себе и да го покаже на вашиот сопствен стил.Долготрајни Материјал.Оваа викинг брада мушка се најдобрите подароци за татковци ден од daugther и син!.ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО : 48pcs/Set во една пластична кутија за складирање.Можете исто така да го користите овој Викинг руна монистра да DIY приврзоци, нараквици, ѓердани, како подароци за себе и голем дар за вашето семејство и пријатели.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Прво,бидете сигурни дека позицијата на викинг брада прстени се поставени, стави косата во кругот на провира игла, потоа вметнете го врвот на провира игла во дупка на брада лежиште, и нежно повлечете еден крајот на косата преку монистра и да ја поправите тоа на косата.ШИРОКА ПРИМЕНА : Одлична за користење како косата монистра и брада монистра dreadlock или пиратски или средновековниот плетенка на косата монистра украс за да го прикажете вашиот личен шарм.И, исто Така добар за правење бразлетна и ѓердан други DIY занает.Боја : 48pcs.

Особините

Купувачите избираат и