• Ново
Б Печати Черчил Манитоба Поларна Мечка Гроздобер Патување Decal Винил Decal Налепница Автомобил Водоотпорен Автомобил Decal Браник Налепница 5

Б Печати Черчил Манитоба Поларна Мечка Гроздобер Патување Decal Винил Decal Налепница Автомобил Водоотпорен

DEN 118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Приближна Големина : 5" - Прекрасен дизајн.Висок квалитет.Професионално печатени винил налепници / decals.Надворешна употреба - Водоотпорен, Не-Исчезнат, УВ отпорни.Користењето на decal трае 7+ години надворешност, па дури и повеќе за внатрешни работи.ЛЕСНО кора & држиме за апликација на било чиста, мазна површина.Со соодветна грижа овие ќе трае со години во надворешна средина.Стапчиња на повеќе површини како што се Автомобили, Камиони, Windows, Браници, Мотоцикли, Шлемови, Таблети, Лаптопи, Mac Books, Гитари, Suitcases, итн.Со соодветна грижа овие ќе трае со години во надворешна средина.Произведено во САД.Овие браник налепници се отпечатат на високо-квалитетни винил налепница хартија со времето-отпорни на УВ на кожата, па вашиот налепници може да го издржат елементи.Овој слој приноси тешка, отпорен на гребење на површината дека е екстремно издржливи.Убава дизајн.Висок квалитет.Професионално печатени винил налепници / decals.Водоотпорен, Не-Исчезнат, УВ отпорни.Користењето на decal трае 7+ години надворешност, па дури и повеќе за внатрешни работи.Само кора и се држи, Лесно да се примени.Изгледаат одлично на вашиот Автомобили, Камиони, Windows, Браници, Мотоцикли, Шлемови, Таблети, Лаптопи, Mac Books, Гитари, Suitcases, итн.

Особините

Купувачите избираат и

Теоријата на Еволуцијата Аикидо Аикидо Винил Decal Налепница Автомобил Камион Возило Браник Прозорец Ѕид Оркестарот

5 инчен / 13 cm широк налепница.Бојата е Сјајна Црна боја.Едноставна кора и се држи.Упатство за инсталација

DEN 215.76