• Ново
HeiyRC 2 во 1 за Замена на Нога Опрема за Слетување за DJI Mavic 2 Про Зум Лево Десно Пред Нозете Резервни Делови Нога Стојат Поправка Колекции

HeiyRC 2 во 1 за Замена на Нога Опрема за Слетување за DJI Mavic 2 Про Зум Лево Десно Пред Нозете Резервни Делови

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пред колесник замена за Mavic 2 Про Зум. 2 во 1 лево и десно пред нога, се користи за да поправка на вашиот летало.Таму може да биде мало боја разлика од оригиналот нога.Направени од високо-квалитетни пластични материјал, издржлив и здрав.Пакетот вклучува : левата нога*1, десна нога*1 , ален клуч*1.(Не вклучува антена.).Лево Десно Пред Нозете Замена за DJI Mavic 2 Про Zoom Material : Пластични,се Применуваат модели : за Mavic 2 Про Зум,Боја : Сива,Тежина : 3g/pc,Пакување листа : 1pc левата предна нога без антена,1pc право пред нога без антена,1pc ален клуч.

Особините

Купувачите избираат и

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на хра

DEN 330.96